Hakkımızda

AVLU BUTİK OTEL by Trıo


32 yıllık tecrübe…

1989 yılında Datça’mızın ileri gelen esnaflarından kıymetli amcamız merhum Birol Olgun’un oğlu  Şenol Olgun tarafından kurulan Olgun Pide Salonu ve ardından 1993 yılında Olgun Pansiyon, Palamutbükü Turizmi için hem ilk yeme içme hem de ilk konaklama tesislerindendir. Şenol Olgun, annesi Bahtiyar Olgun ve kız kardeşi Şenay Olgun ile 32 yıl titizlikle, başarılı bir şekilde yürüttüğü turizmcilik hayatının ardından bayrağı yine Olgun ailesi fertleri olan bizlere devir etmiştir.


2021 yılı sezonuna baştan aşağı yenilenerek, değerine değer katılarak yeni bir yüz ile giren Avlu by Trio Butik Otel, 4 adet otel odası, 2 adet 1+1 Mutfaklı Suit olmak üzere toplam 6 odası ile gerçek butik otel deneyimini yaşatmak için tasarlanmıştır.


Avlu by Trio denize sadece 70 metre mesafede olup yine biz Olgun ailesi girişimleri olan deniz kenarındaki Kıyı Restoran & Beach, Trio Coffeeshop & Cocktails ve Kıyı Suites işletmelerimize yürüyerek 5 dakika (250 metre) mesafededir.


Misafirlerimize çok yönlü ve mutlu bir tatil hizmeti sağlama hedefimiz doğrultusunda Konaklama, Plaj Hizmeti, Yeme İçme ve eğlence alanında faaliyet gösteren işletmelerimizle hizmetinizdeyiz.