İletişim

Avlu Datça ‘ya gelmek için kara yolunu tercih edenler direk Datça’dan otobüs bulabilirler. Son durak Datça’dır. Hemen hemen bütün firmaların Datça seferleri vardır.

Datça’ya geldikten sonra Palamutbükü dolmuşlarıyla konaklayacağınız tesisin önüne kadar gelebilirsiniz. Dolmuş şöförleri Palamutbükü’ nün yerli halkı olduklarından bütün tesisleri bilmektedirler ve sizi istediğiniz yerde kolayca indirebileceklerinden bu konuda sıkıntı yaşamazsınız.

Dalaman Havalimanı : 175 km

Datça Transfer Firmaları: Havalimanından en konforlu olarak Datça Transfer firmaları ile 2 saat 30dk içinde gelebilirsiniz. Transfer servislerinin bazı seferleri Palamutbüküne’de gelmektedir. Bunu da planlama yaparken sormayı ihmal etmeyiniz.

Havaş: Dalaman Havalimanın’dan hareket eden HAVAŞ otobüsleri ile Marmarise 1 buçuk saatte, Marmaris’ten Datça’ya saat başı kalkan otobüs ile 1 Saat 15 dakika’da ulaşabilmektesiniz.

Datça merkeze geldikten sonra Palamutbükü dolmuşları ile Palamutbüküne yaklaşık 45 dkda ulaşabilirsiniz.

Bodrum/Milas Havalimanı : 250 km

Bodrum havalimanından Datçaya ulaşım imkanı daha kısıtlı olduğu için Bodrum / Milas Havalimanını kullanmanız tavsiye edilmemektedir. Havaalanından araç kiralama ile Datça’ya karayolu ile yaklaşık 4 saatte ulaşılmaktadır.

Feribot: Bodrum merkezden günde 2 defa kalkan Bodrum – Datça Feribotu ile Datça Karaköy iskelesine 2 saatte ulaşabilmektesiniz. Bu yolculuğu araba ile de tamamlayabilirsiniz. Bunun için feribot saatlerine uygun olarak uçak planlaması yapmanız gerekmektedir.

Otobüs Şirketleri: Ankara, İstanbul ve İzmir gibi Büyükşehirler’den Datça’ya doğrudan sefer yapan otobüs firmaları da mevcuttur. Doğrudan otobüs bileti bulunmaması halinde Marmaris’e gelip oradan Datça minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Yaka, Palamutbükü Sokak No:287, 48900 Datça/Muğla
Telefon
E-Posta